تماس بگیرید

پونه

امور حسابداری یکی از ارکان اصلی یک مجموعه است. گزارشات دقیق حسابداری باعث می شود مدیر مجموعه تصمیمات بهتری برای قیمت گذاری، افزایش یا تعدیل نیرو، تصمیمات در خصوص نحوه و نوع ارائه خدمات و … داشته باشد. با حسابداری دقیق ا و ریز حساب افراد و اشخاص وابسته به مجموعه اعم از پرسنل، فروشگاه ها و مشتریان می تواند مشاهده شود، گزارش موجودی های صندوق و بانک لحظه ای بررسی گردد و نمودار میزان فروش برای نمایش افت یا افـزایش فـروش در بازه زمـانی خاص مشخص گردد. مجموع این گزارشات به مدیریت مجموعه این امکان را میده تا تصمیمات راهبردی تری برای کل مجموعه بگیرد. در بخش حسابداری نرم افزار فست فود پونه امکانات زیر به کاربر ارائه می شود.

نرم افزار رستوران پونه

برای سفارش نرم افزار فست فود پونه روی دکمه زیر کلیک کنید.

حسابداری اتوماتیک

ثبت سند حسابداری همواره یک کار حوصله سر بر برای کاربران بوده و هست . نرم افزار پونه این بخش را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و کاربر نیازی به ثبت دستی و اشنایی با کدینگ حسابداری، حساب های کل و معین و تقضیلی و … ندارد

گزارش گیری دقیق از عملکرد افراد مرتبط با سیستم

این افراد اعم از مشتریان، پرسنل، فروشگاه های فروش مواد اولیه و … می باشند که نرم افزار گزارش بدهی یا طلبکاری و ریز عملیات حسابداری آنها تدر بازه زمانی مشخص شده را براحتی گزارش می دهد

ثبت حواله حساب ها:

در هر مجموعه در طی روز مبالغی خارج از سیستم خرید و فروش جابجا میگردد. اعم از هزینه های مجموعه، دادن مساعده به پرسنل، خرید مواد مصرفی و … . در نرم افزار پونه جهت سهولت ثبت این اطلاعات فرم مخصوصی طراحی شده که براحتی تمام این موارد را پوشش می دهد.

سوالات متداول

گروه پشتیبانی و مشاوره شرکت بیتانیک آماده پاسخگویی به تمامی سوالات مشتریان عزیز می باشد . فقط کافی است به ما پیام بدهید یا تماس بگیرید.

نصب آسان و رابط کاربری ساده و کاربر پسند بودن نرم افزار از ویژگی های مهم یک نرم افزار فست فود است تا هر کاربری با هر دانشی امکان نصب و استفاده از امکانات آن را داشته باشد.

تحت پوشش دادن تمام امور مدیریتی فست فود مانند؛ حسابداری و انبارداری اتوماتیک، گزارشات جامع حسابداری و مدیریت پرسنل و …

شرکت نرم افزاري بيتانيک سيستم در سال 1389 فعاليت خود را با هدف ارائه راهکارهای جامع و نوين جهت مديريت امور داخلی انواع مراکز غذایی آغاز کرد.

اين شرکت با بررسی مشکلات و مسائل روزانه ای که این مراکز مثل رستوران ها، فست فود ها، کافه ها، بستنی فروشی ها، تالار ها و … با آن درگير هستند، تصميم به توليد نرم افزار پونه گرفت و سعی نمود با توجه به جزئيات بيشتر نرم افزاری متمایز توليد کند.

1- کاربر پسند بودن نرم افزار
محیطی آسان برای کاربر و کار با انواع مانیتورهای تاچ اسکرین

2- محیط زیبا و راحت برای کاربر
گرافیکی فوق العاده و دسترسی ساده راحت کاربر به بخش های مختلف

3- جامع بودن نرم افزار
جامعیت در حسابداری، انبارداری، مدیریت پرسنل و مدیریت پیک

4- عملکرد اتوماتیک نرم افزار
ثبت اتوماتیک اسناد حسابداری و انبارگردانی اتوماتیک

به صورت تیتر وار به مهمترین امکانات نرم افزار پونه می پردازیم:
1- صدور فاکتور فروش

2- فک میز حرفه ای

3- حسابداری و انبارداری

4- مدیریت پرسنل

5- مدیریت پیک

6- مدیریت بن خرید و تخفیف

بلاگ فست فود
صبحانه

مواد غذایی مقوی برای صبحانه خوشمزه

طبق تحقیقات، متخصصان تغذیه صبحانه را از اصلی ترین وعده های غذایی خوانده است. انسان وقتی روز خود را شروع میکند ، به انرژی زیادی

قهوه

انواع مختلف قهوه و خصوصیات آن ها

قهوه یک نوشیدنی سلیقه ای میباشد. بسیاری از افراد آن را به خاطر طعم تلخ آن دوست ندارند ، بسیاری هم با نوشیدن آن دچار

مهمترین عملیات اجرایی رستوران

مهمترین عملیات اجرایی رستوران

عملیات اجرایی رستوران که در مراکز غذایی (رستوران ها، فست فودها، تالارها) صورت می گیرد تقریباً بیشتر از سرو و تحویل غذا است. رستوران های