تماس بگیرید

عوامل موفقیت رستوران

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
۲۰۲۰-۱۲-۲۷_۱۱۱۹۲۷-min

عوامل موفقیت رستوران به اجرا و مدیریت رستورانداران بستگی دارد. از مهمترین و بارزترین عوامل موفقیت یک رستوران می توان به یادگیری مداوم، سازماندهی مناسب، جو تجاری مناسب، داشتن اشتیاق ، انگیزه برای کار و البته بهره مندی از منابع مالی و تکنولوژی (نرم افزار مدیریت رستوران) لازم را برشمرد.

فرقی نمی کند رستوران شما کوچک باشد یا بزرگ! رستوران های کوجک هم ریزه کاری های مدیریتی خود را دارد ولی به هرحال رستوران های بزرگ با پرسنل بیشتر کمی سخت تر است.

اگر در ابتدای کار رستورانداری هستید مسائل و سختی های کار خود را دارید . تهیه غذای خوشمزه و دلچسب  دشواری های خاص خود را دارد. برای جذب مشتری باید میزبان خوب و مهربانی باشید و مهرو شادی را به آنها انتقال بدهید که مشتریان وفادار بمانند.

مدیریت رستوران

در مدیریت رستوران حتی اگر رستوران کوچکی باشد مهمترین اصل نظم است . برای مدیریت رستوران‌ اولین مرحله شناسایی وظایف مربوط به کارگران است و دوم محول کردن این وظایف به افراد مناسب و مرتبط. کنترل ورود خروج کارکنان و سفارش ها ، حسابداری ، مرخصی کارکنان ، مدیریت پیک و … از دغدغه های مهم مدیران رستوران است.

امروزه با بهره گیری از تکنولوژی این کارها به سادگی قابل انجام هست . از نرم افزار های مدیریت رستوران گرفته تا ربات های کارگر که به کمک رستورانداران آماده اند. اگرچه هنوز استفاده از ربات های کارگر فراگیر نشده ولی نرم افزار های خوبی برای مدیریت رستوران داریم که یکی از آنها نرم افزار مدیریت و حسابداری رستوران پونه است.

از دیگر نکات کلیدی مهم مدیریت رستوران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مدیریت کارآمد هزینه ها
  2. تبلیغات موفق
  3. مدیریت کیفیت محصول
  4. ارائه خدمات ممتاز
  5. مدیریت هوشمندانه زمان
  6. ایجاد محیط کار مثبت
  7. ایجاد انگیزه پرسنل
  8. الگوی مناسب باشید
  9. همواره منظم باشید
  10. پاداش مناسب

در ادامه این مطلب به معرفی بیشتر نکات بالا خواهیم پرداخت.

 

 

 

دیگر مطالب
دسته‌بندی نشده

معرفی بهترین رستوران ها _ شیراز

در بخش بهترین رستوران ها به معرفی رستوران های برتر از نگاه مردم می پردازیم. در این پست به ۵ رستوران برتر شیراز از نظر

زنبیل خرید