تماس بگیرید

نرم افزار رستوران پونه

انبارداری و انبارگردانی خودکار مراکز غذایی

مدیریت دقیق انبار در مراکز تولیدی و خرید و فروش، یکی دیگر از بخش های حیاتی در مدیریت کل مجموعه است. کنترل ورود و خروج کالاها، دسته بندی کالاها، انبارگردانی، محاسبه دقیق بهای تولید غذا ها در هر روز و … مواردی است که یک رستوراندار نیاز به گزارشگیری روزانه آنها را دارد.

نرم افزار پونه در یک ساختار بسیار ساده ولی کارامد، تمامی نیازهای یک رستوران را در بخش انبارداری برآورده میکند.

انبارداری خودکار

ثبت اتوماتیک ورود به انبار به هنگام ثبت فاکتور خرید، و صدور اتوماتیک حواله انبار هنگام صدور فاکتور فروش در نرم افزار پونه سبب شده انبارداری دقیق مجموعه براحتی انجام پذیرد. تمامی عملیات و ثبت سند ها برای موجودی تعدادی و ریالی انبار بطور اتوماتیک انجام می شود.

گزارش موجودی انبار

در این نرم افزار امکان گزارشگیری لحظه ای موجودی انبار از کالاهای مختلف وجود دارد، علاوه بر این نرم افزار گزارش دقیقی از تاریخ های خرید و نحوه مصرف یک کالا را به کاربر ارائه می دهد.

ثبت فاکتور های خرید

در نرم افزار پونه با ثبت فاکتور های خرید بصورت اتوماتیک موجودی انبار طبق واحد و تعداد خرید و فروش کالا تکمیل می گردد. همچنین نرم افزار بصورت اتوماتیک تبدیل واحد ها را نیز انجام میدهند (بصورت مثال کیلو به گرم، بسته به عدد، شل به عدد و …)

قابلیت تعریف فرمول ساخت غذا

فرمول ساخت مشخص می کند که هر غذا از چه مواد دیگری تولید شده است و نرم افزار طبق خرید های شما و فرمول ساخت بهای تولید دقیق یک غذا را برای کاربر محاسبه می نماید.

انبارداری و انبارگردانی اتوماتیک

نرم افزار پونه بدون نیاز به سیستم انبارداری جدا با صدور فاکتور و فروش روزانه به صورت اتوماتیک عملیات خروج از انبار محصولات را انجام می دهد و در هر لحظه گزارش دقیقی از موجودی تک تک مواد اولیه، مواد میانی و مواد مصرفی را به مدیریت ارائه می نماید.

محاسبه بهای تولید

بهای تولید مهمترین فاکتور جهت مدریت و قیمت گذاری منوی فروش است. نرم افزار پونه در صورتی که کاربر برای یک محصول، فرمول ساخت دقیق وارد کرده باشد، طبق خرید های انجام شده و قیمت خرید آنها، بهای تولید هر غذا را به ایشان گزارش می دهد .

سفارش نرم افزار پونه

با تکمیل اطلاعات فرم سفارش نرم افزار پونه ، ما با شما تماس میگیریم.